Lozengrad Hotel

2020 Yılbaşı Programı KırklareliKırklareli’nin en seçkin mekanlarından Lozengrad Hotel bu sene de konuklarına yılbaşında eşsiz bir gece yaşatacak. Şehrin muhteşem panoramik manzarasına hakim Roof Restaurant’ta dünya mutfağının doyumsuz lezzetlerini sizlere sunuyor. Yılbaşı programımıza katılacak sanatçılarımız size sevdiğiniz müziklerle bir yıl boyunca unutamayacağınız bir gece yaşatacak.

Yılbaşında ailenizin küçük fertlerini de unutmadık. Sizler dostlarınızla yemeğinizi yerken, küçük misafirlerimiz de palyaço eşliğinde eğlenceli bir gece geçirecek.

Türk ve dünya mutfağından oluşan yılbaşı yemeğimiz zengin damak tadınıza hitap edecek şampanyalı Hoşgeldin Yeniyıl Kokteyli ile başlayacak. Fransız mutfağının en özel lezzetlerinden olan Kestane Çorbası’nı İtalyan usulü kızarmış sarımsaklı ekmek ile birlikte tadabileceksiniz. Daha sonra alkollü alkolsüz içkiler eşliğinde sunulacak sıcak soğuk mezelerimiz ile devam edecek. Ana yemeğimiz yılbaşı sofralarının vazgeçilmesi fırında kızarmış hindi, kestaneli iç pilav ile sunulacak. Gecemizin özel tatlısı tadı ve hafifliği ile beğenilen Trileçe olacak. Gece sonunda konuklarımıza Özel Gece Çorbamız ikram edilecektir.