Lozengrad Hotel

Lozengrad 2017 Yeniyıl Programı

Lozengrad 2017 Yeniyıl Programı

Aralık 17, 2016 • Under: Etkinlik, Haber, Mutfak

0

Kırklareli’nin en seçkin mekanlarından Lozengrad Hotel bu sene de konuklarına yılbaşında eşsiz bir gece yaşatacak. Şehrin muhteşem panoramik manzarasına hakim Roof Restaurant’ta dünya mutfağının doyumsuz lezzetlerini sizlere sunuyor. Yılbaşı programımıza katılacak sanatçılarımız size sevdiğiniz müziklerle bir yıl boyunca unutamayacağınız bir gece yaşatacak.

Yılbaşında ailenizin küçük fertlerini de unutmadık. Sizler dostlarınızla yemeğinizi yerken, küçük misafirlerimiz de palyaço eşliğinde eğlenceli bir gece geçirecek.

Türk ve dünya mutfağından oluşan yılbaşı yemeğimiz zengin damak tadınıza hitap edecek Fransız usulü ciğer ezmesi eşliğinde şampanyalı Hoşgeldin Yeniyıl Kokteyli ile başlayacak. Yine Fransız mutfağının en özel lezzetlerinden olan Kestane Çorbası’nı İtalyan usulü kızarmış sarımsaklı ekmek ile birlikte tadabileceksiniz. Daha sonra alkollü alkolsüz içkiler eşliğinde sunulacak sıcak soğuk mezelerimiz ile devam edecek. Ana yemeğimiz yılbaşı sofralarının vazgeçilmesi fırında kızarmış hindi, kestaneli iç pilav ile sunulacak. Gecemizin özel tatlısı yine Fransız mutfağından Kırmızı Şarap Soslu Fırında Armut olacak. Gece sonunda konuklarımıza Özel Gece Çorbamız ikram edilecektir.

Alkol dahil fix menü fiyatı kişi başı 135TL.

Eğlenceli bir gecenin ardından hemen dinlenmek de isteyebilirsiniz. Lozengrad Otel yılbaşı programına katılan misafirlerine özel konaklama fırsatı da sunuyor.

Kişi başı sadece 69TL’ye konaklayıp, yeni yılın ilk kahvaltısını otelimizde yapabilirsiniz.

Rezervasyon için: 0(288) 212 25 00

yilbasi-2017-afis yilbasi-menu-2017