Lozengrad Hotel

Aşçı Yardımcısı/Kahvaltı

Aşçı Yardımcısı/Kahvaltı

Haziran 3, 2015 • Under: Kariyer

0

Lozengrad Hotel

2015 yılında hizmete açılan Lozengrad Hotel, konaklama ve restorasyon alanında yerel ve tarihi özellikleri eşsiz zerafet ve stiliyle yorumlayan bölgesel bir referans noktası haline gelmeyi hedefleyen uluslarası bir oteldir.

Misyonumuz bölgemizin coğrafi, kültürel, tarihsel zenginliklerini en güzel şekilde temsil ederek ve tanıtarak bölgemizin bir elçisi olmaktır.

Vizyonumuz bölgesel bir referans noktası olarak uluslarası bir marka haline gelmektir.

Lozengrad marka değerleri her türlü ürün ve hizmetin Yerel, Zarif, Eşsiz oluşudur.
Markamız her türlü ürün ve hizmetinde yerel özellikleri daha önce eşine benzerine rastlanılmamış bir şekilde, belli bir kalite ve zerafet içinde yansıtır.

Çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları içinde bulunduğumuz sektörde başarımızın esasını oluşturmaktadır.  İşte bu yüzden Lozengrad Hotel olarak marka değerlerimizi ve hedeflerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

Otelimiz bünyesinde yer alan restorasyon hizmetlerinde rol almak üzere aşağıdaki özelliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız.

İş Tanımı

Otelimiz bünyesinde yer alan restoranımızda günlük olarak kahvaltı hazırlanmasını üstlenmek, sorumluluk alanı içinde yüksek bir kaliteyi sağlamak ve diğer ekip üyeleri ile koordineli olarak akıcı bir şekilde servisi sağlamak.

Aranan Nitelikler

  • Büfe için yemeklerin hazırlanması
  • Tercihen meslek eğitimi almış
  • Sektörde en az 3 yıllık tecrübeye sahip,
  • Titiz ve hijyen kurallarına önem veren,
  • Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,
  • Takım oyuncusu

İlan Bilgileri

İlan tarihi: 01.06.2015
Son başvuru tarihi: 30.07.2015
Şehir: Kırklareli