Lozengrad Hotel

Kırklareli Sevgililer Günü’nü Kutluyor

Kırklareli Sevgililer Günü’nü Kutluyor

Şubat 5, 2016 • Under: Etkinlik

0

Sevgililer Günü 365 gün içinde en romantik en özel gündür. Bu günde sevgililer hayatın olağan akışından kurtulup birbirlerine vakit ayırmaya ve sevgilerini ifade etmeye fırsat bulurlar.
Sevgililer gününün en önemli parçası kuşkusuz başbaşa yenecek romantik bir sevgililer günü yemeğidir.

Kırklareli Lozengrad Hotel de 14 Şubat günü Roof Restaurantta sevgilileri ağırlıyor. Sevgililer şehrin eşsiz panoramik manzarası eşliğinde, romantik bir ortamda, aşk şarkıları eşliğinde bu güne özel hazırlanan menümüzü tadacaklar.

Şefimiz bu günü eşsiz bir gastronomik serüvene dönüştürecek sizlere dünya mutfağının en özel örneklerini tattıracak. Yemeğimiz açılış kokteyli ile başlayacak. Misafirlerimize Fransız mutfağının en değişik tatlarından biri olan kestane çorbasını tattıracağız. Ana yemek olarak bölgemizde belki de bir ilke imza atarak dünya gurmelerinin gözdelerinden biri olan Beef Wellington sunacağız. Yemeğimizi cikolata ve çilek soslu sevgililer günü tatlımızla tamamlayacağız.

Gecemiz için Roof Restoranımız bu güne özel olarak sadece sevgililere açık olacak. Önceden rezervasyon yapmayı unutmayın.