Lozengrad Hotel

Kariyer

Lozengrad Hotel

2015 yılında hizmete açılan Lozengrad Hotel, konaklama ve restorasyon alanında yerel ve tarihi özellikleri eşsiz zerafet ve stiliyle yorumlayan bölgesel bir referans noktası haline gelmeyi hedefleyen uluslarası bir oteldir.

Misyonumuz bölgemizin coğrafi, kültürel, tarihsel zenginliklerini en güzel şekilde temsil ederek ve tanıtarak bölgemizin bir elçisi olmaktır.

Vizyonumuz bölgesel bir referans noktası olarak uluslarası bir marka haline gelmektir.

Lozengrad marka değerleri her türlü ürün ve hizmetin Yerel, Zarif, Eşsiz oluşudur.
Markamız her türlü ürün ve hizmetinde yerel özellikleri daha önce eşine benzerine rastlanılmamış bir şekilde, belli bir kalite ve zerafet içinde yansıtır.

Markamıza değer katmaya hazır mısınız?

Çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları içinde bulunduğumuz sektörde başarımızın esasını oluşturmaktadır.  İşte bu yüzden Lozengrad Hotel olarak marka değerlerimizi ve hedeflerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

Şu an açık olan pozisyonlar

Lozengrad Hotel olarak mesleğinde mükemmeliyeti hedefleyen, marka değerlerimizi paylaşacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Kendinizi bizimle çalışmaya hazır hissediyorsanız özgeçmişinizi kariyer@lozengradhotel.com adresine gönderiniz.
Başvurunuz insan kaynakları uzmanlarımız tarafından değerlendirilip size en kısa sürede geri dönülecektir.